F971A156MBAHT3
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F971A156MBAHT3
JLCPCB Part #
C1953719
Package
1411
Description
-55℃~+135℃ 10V 15uF 2Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS