LMLP06B6M220CTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMLP06B6M220CTAS
JLCPCB Part #
C17252845
Package
SMD,6x6mm
Description
1.05A 22uH 290mΩ 950mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS