TBJE477K006LRLB0900
MFR.Part #
TBJE477K006LRLB0900
JLCPCB Part #
C7399931
Description
-55℃~+125℃ 28.2uA 470uF 50mΩ 6V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS