TBJE157K016JRLZ0024
MFR.Part #
TBJE157K016JRLZ0024
JLCPCB Part #
C7120563
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 150uF 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors