TBJD336M035LRLC0045
MFR.Part #
TBJD336M035LRLC0045
JLCPCB Part #
C5796768
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 300mΩ 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors