TBJE157K016JRSB0024
MFR.Part #
TBJE157K016JRSB0024
JLCPCB Part #
C6279490
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 150uF 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors