TBJE106K050JWLC0045
MFR.Part #
TBJE106K050JWLC0045
JLCPCB Part #
C5980886
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.8uA 300mΩ 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors