LMXN2216M2R2BTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMXN2216M2R2BTAS
JLCPCB Part #
C2052245
Package
SMD,22.4x16.3mm
Description
2.2uH 20A 20A 6mΩ ±20% SMD,22.4x16.3mm Power Inductors ROHS