TBJE106K050CWLC0H45
MFR.Part #
TBJE106K050CWLC0H45
JLCPCB Part #
C6551399
Description
-55℃~+125℃ 10uF 500mΩ 50V 5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors