TBJD476K010CBSZ0000
MFR.Part #
TBJD476K010CBSZ0000
JLCPCB Part #
C6279379
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uA 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors