TBJD476K010CBSB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD476K010CBSB0024
JLCPCB Part #
C6552297
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uA 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors