F930G477KNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F930G477KNC
JLCPCB Part #
C5737945
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 300mΩ@100kHz 470uF 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS