T499D336K016ATE800
MFR.Part #
T499D336K016ATE800
JLCPCB Part #
C1960295
Package
2917
Description
-55℃~+175℃ 16V 33uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS