TBJD476K010CBSC0023
MFR.Part #
TBJD476K010CBSC0023
JLCPCB Part #
C5955975
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uA 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors