TBJD107K010LBSZ0023
MFR.Part #
TBJD107K010LBSZ0023
JLCPCB Part #
C6279159
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors