LMLP13B3M1R5DTAS
MFR.Part #
LMLP13B3M1R5DTAS
JLCPCB Part #
C17384771
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
1.5uH 27A 3mΩ 45A ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS