TBJC156K020CBSC0024
MFR.Part #
TBJC156K020CBSC0024
JLCPCB Part #
C5955629
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors