CKR04BX563KM
MFR.Part #
CKR04BX563KM
JLCPCB Part #
C1138491
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 50V 56nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded