CWR11KK475KBB\TR
MFR.Part #
CWR11KK475KBB\TR
JLCPCB Part #
C7121072
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 2.5Ω 25V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors