TBJC156K010CBSC0045
MFR.Part #
TBJC156K010CBSC0045
JLCPCB Part #
C7062880
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors