F720J686KRC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F720J686KRC
JLCPCB Part #
C1962538
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 750mΩ ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS