CWR11KK106JBA
MFR.Part #
CWR11KK106JBA
JLCPCB Part #
C7238573
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±5% 2917 Tantalum Capacitors