TBJC105K050CRSB0H24
MFR.Part #
TBJC105K050CRSB0H24
JLCPCB Part #
C6551953
Description
-55℃~+125℃ 1uF 500nA 50V 6Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors