TBJC105K050CRSB0724
MFR.Part #
TBJC105K050CRSB0724
JLCPCB Part #
C6278897
Description
-55℃~+125℃ 1uF 500nA 50V 6Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS