TAJT106M010RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJT106M010RNJ
JLCPCB Part #
C1955405
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS