T491C225M025AT2478
MFR.Part #
T491C225M025AT2478
JLCPCB Part #
C4951278
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS