TBJB336M010CBSB0000
MFR.Part #
TBJB336M010CBSB0000
JLCPCB Part #
C5955511
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 3.3uA 33uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors