TPSB475K016R1500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSB475K016R1500
JLCPCB Part #
C5348236
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 4.7uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS