TBJB335K010CBSB0000
MFR.Part #
TBJB335K010CBSB0000
JLCPCB Part #
C6279895
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 330nA 5.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors