TBJB106K016CBSZ0024
MFR.Part #
TBJB106K016CBSZ0024
JLCPCB Part #
C6331421
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 2.8Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors