TRJB156M020SRJ
MFR.Part #
TRJB156M020SRJ
JLCPCB Part #
C5803223
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 15uF 2.3uA 20V ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS