CCR05CG102GR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CCR05CG102GR
JLCPCB Part #
C1647393
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 1nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded