TBJB106K016CBSZ0023
MFR.Part #
TBJB106K016CBSZ0023
JLCPCB Part #
C5794331
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 2.8Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors