TAZA224M035CBSZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAZA224M035CBSZ0000
JLCPCB Part #
C7062570
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 1uA 220nF 35V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors