TAZA224M035CRSZ0000
MFR.Part #
TAZA224M035CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7357367
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 1uA 220nF 35V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors