TAJE106M050SNJ
MFR.Part #
TAJE106M050SNJ
JLCPCB Part #
C5793778
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 5uA 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS