TAJD106M035SNJ
MFR.Part #
TAJD106M035SNJ
JLCPCB Part #
C5793736
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 3.5uA 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS