TAJW226K006RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJW226K006RNJ
JLCPCB Part #
C1959811
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 22uF 6.3V 600mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS