TAJS226K006RNJ
MFR.Part #
TAJS226K006RNJ
JLCPCB Part #
C1958490
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 22uF 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS