CWR09FC475JBA\TR
MFR.Part #
CWR09FC475JBA\TR
JLCPCB Part #
C5609769
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 4.5Ω 4.7uF ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors