TAJS104M050RNJ
MFR.Part #
TAJS104M050RNJ
JLCPCB Part #
C1957775
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 19Ω 50V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS