TAJA104M050RNJ
MFR.Part #
TAJA104M050RNJ
JLCPCB Part #
C6278180
Description
-55℃~+125℃ 100nF 22Ω@100kHz 50V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS