F931A107MCCAJ6
MFR.Part #
F931A107MCCAJ6
JLCPCB Part #
C1955308
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 159mA@100kHz 700mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS