TAJB475K016SNJ
MFR.Part #
TAJB475K016SNJ
JLCPCB Part #
C7118331
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.5Ω@100kHz 4.7uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS