TPSB225K035R2000
MFR.Part #
TPSB225K035R2000
JLCPCB Part #
C5348235
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 2Ω 35V ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS