THJC475K035HJN
MFR.Part #
THJC475K035HJN
JLCPCB Part #
C6331969
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 2.2Ω@100kHz 35V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors