CWR11HK475KBC\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11HK475KBC\TR
JLCPCB Part #
C6494571
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 4Ω 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors