TAJB225K035HNJ
MFR.Part #
TAJB225K035HNJ
JLCPCB Part #
C7118320
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4.2Ω 800nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors