CWR11JH335KCB
MFR.Part #
CWR11JH335KCB
JLCPCB Part #
C6151575
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 4Ω 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors