TAJA225K035HNJ
MFR.Part #
TAJA225K035HNJ
JLCPCB Part #
C6328898
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors